Architektura wnętrz WSEIZ

Opis forum


#1 2009-10-11 17:13:19

Asharante

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 10
Punktów :   

Po co Forum?

Założyłam to forum po to byśmy mogli dzielić się ze sobą wiadomościami. Jak każdy wie z grupy DW02 email grupowy nie zadziałał tak jak powinien więc mam nadzieje ze Forum spełni swoje zadanie. Notatki z większości przedmiotów piszę na komputerze co by można było sobie je wydrukować przed sesją więc wszystko będę tutaj wrzucać. Oczywiście jeżeli ktoś ma swoje notatki proszę wrzucać tytułując posta tematem notatek i datą z wykładów.

Przy wrzucaniu notatek pamiętajmy o opcji Edit, czyli jeśli zapostujecie jakiś wykład ale zdobędziecie więcej informacji, nie twórzcie nowego posta tylko edytujcie stary i dopiszcie materiał. Zapewni nam to pewną czytelność forum, a przecież o to chodzi by każdy mógł sprawnie znaleźć to czego potrzebuje.
Jeżeli macie więcej materiału z danego wykładu niż jest już wrzucony, oczywiście odpowiadamy na posta i wklejamy/ piszemy swoje notatki lub skany. Im więcej materiałów tym lepiej.

Proszę o wyrozumiałość w pierwszych tygodniach działania forum.. Jest ono jeszcze świeże ale mam nadzieje że wspólnie rozbudujemy je do formy swoistego kompendium wiedzy potrzebnej nam do zaliczenia sesji.

Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę nam udanego forumowania
Sandra Z.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-island.pun.pl www.voca-parlour.pun.pl www.managereleven.pun.pl www.wrestlingmix.pun.pl www.broniewskiego.pun.pl